Відеоспостереження

    Системи відеонагляду призначені для контролю за комунікаційними та виробничими процесами, які потребують підвищеної уваги до безпеки об'єктів або в необхідності створення архівних відеоданних.

     У наш час встановлення систем відеоспостереження набуває все більшої необхідності. Системи відеоспостереження перестають бути розкішшю і стають прийнятними для широкої категорії громадян, що піклуються про власну безпеку, безпеку своїх близьких і про спокій в будинку.

     На сьогоднішній день відеоспостереження є необхідною умовою для роботи будь-якого бізнесу. В умовах посилення криміногенної обстановки, збільшення крадіжок на підприємствах, тільки відеоспостереження здатне забезпечити вас достовірною інформацією.

     Відеоспостереження є невід'ємною частиною нашого сьогодення в комплексі з охоронною сигналізацією не тільки в багатьох фірмах та організаціях, а й в приватних будинках. Система відеоспостереження набагато підвищує ефективність підрозділу фізичної охорони об′єкту. Сучасний перелік обладнання представлений на ринку дозволяє реалізувати системи відеоспостереження будь якої складності, від однієї, двох камер зображення з яких виводиться на монітор охоронця, до десятків відеокамер об′єднаних в мережу з віддаленим переглядом через світову мережу Internet.

    Відеоспостереження є одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Наші співробітники професійно допоможуть Вам на всіх етапах створення нової системи відеоспостереження та реконструкції старої.
  

        ТОВ "МЕРЕЖІ" проводить:

  • підбір техніки;
  • складання проекту;
  • монтаж;
  • пуско-наладка;
  • обслуговування;
  • навчання.


       Системи відеоспостереження стануть незамінними помічниками у забезпеченні охорони в квартирах, офісах, будинках, дачах, магазинах, складських та промислових об'єктах ін.  

    ТОВ "МЕРЕЖІ" швидко та якісно встановить систему відеоспостереження та GSM сигналізацію. Можливе встановлення аналогових та цифрових відеокамер. Проектування систем відеонагляду в залежності від потреб та бюджету.

Параметри відеоспостереження.

Які камери використовуються в системах відеоспостереження

Лицензия недействительна
Скрипт интернет-магазина Simpla