Відеодомофони

     Відеодомофони це ще одна річ для забезпечення безпеки Вашої оселі, адже інформація про того хто стоїть за Вашими дверима може вберегти Вас від непроханих гостей.

     Існуюча пропозиція відедомофонів на ринку дозволяє не тільки побачити гостя та переговорити з ним, а і зробити фотографію, записати розмову, передзвонити Вам на смартфон. Весь цей функціонал можуть виконувати як старі добрі відеодомофони з аналоговим відеосигналом так відповідно і нові ІР відеодомофони. Особливо цікава функція повідомлення на смартфон про відвідувача. Отримавши повідомлення Ви можете побачити, поговорити, записати відвідувача, а також відкрити у разі потреби двері не знаходячись біля відеодомофону. Звичайно все це діє коли у Вас і вдома і на смартфоні підключений інтернет.

    Серед аналогових систем ми пропонуємо виробника Slinex. Його моделі Slinex SL-07IP та Slinex SL-10IP дозволяють підключити до себе звичайну аналогову викликову панель, проте для зв'язку з всесвітньою мережею мають мережний роз'єм та Wi-Fi модуль. При бажанні також можна утворити міні систему спостереження підключивши 2 відеокамери інформація з яких буде записуватись на карту microSD.

     Також заслуговують уваги IP відеодомофони. В нашому випадку це системи від виробника Hikvision DS-KH8301-WT http://hik-online.com.ua/-ds-kh8301-wt/p599/. Проте ІР системи потребують підключення ІР викликових панелей наприклад DS-KV8102-IM http://hik-online.com.ua/ds-kv8102-im/p754/ або DS-KB8112-IM 

Встроенное изображение 1
1. Роздільна здатність 1280х720 25к/с.

2. Об'єктив Pinhole с кутом огляду 80 градусів.

3. Не потребує кут - поворот башти в самому корпусі.

4. "Невидиме" ІЧ підсвічування до 5м (940нм).

5. Наявність web інтерфейсу для налаштування.

6. Доступний мобільний застосунок Hik-connect (при роботі в парі з монітором  wifi).
7. Можливість підключення до NVR c постійним записом відео та аудіо.

8. Відео детектор руху з можливістю завантаження фото на FTP чи e-mail.

9. Класс захисту IK-10 / IP 65.

10. Підтримка стандартного PoE (48V).Лицензия недействительна
Скрипт интернет-магазина Simpla