Технічні рішення

   Наша організація використовує обладнання відомих виробників,які позитивно зарекомендували себе на ринку, зокрема Hikvision. На всю техніку дається гарантія від виробника 2 роки. При встановленні системи відеоспостереження можна використати IP-камери, аналогові та HD-TVI камери. Вони різняться якістю зображення та відповідно ціною, тож розглянемо їх більш детально.

   Аналогові камери — це камери з порівняно низькою вартістю і хорошими характеристикам за співвідношенням ціна / якість. Їх конструкція надійна і проста, випробувана часом і складними умовами експлуатації. Не дивлячись на те, що сучасні відеокамери можуть формувати картинку з розширенням 1000 ТВЛ (HD якість) аналогові відеореєстратори можуть записувати максимум 700 ТВЛ. Тому такі відеокамери рекомендується використовувати на об'єктах де непотрібна висока якість зображення.

   Приклад роботи аналогової камери (700 ТВЛ)

   НD-TVI камери — це камери з новим стандартом в області аналогового відеоспостереження, і на відміну від свого попередника - стандарту PAL, дозволяє передавати відеосигнал з роздільною здатністю до 1920x1080 пікселів (Full HD). Авторськими правами на стандарт HD-TVI володіє компанія HIKVISION. Основна відмінність нового стандарту полягає в зміненій технології формування та передачі відеосигналу, стандарт передбачає повне розділення сигналу яскравості і кольоровмісних сигналів, що дозволяє уникнути накопичення перешкод для отримання більш чіткого зображення.

   Приклад роботи HD-TVI камери з роздільною здатністю 1080x720 пікселів (HD)

   IP-камера (англ. IP camera, Internet protocol camera) — цифрова відеокамера для відеоспостереження, особливістю якої є передача відеопотоку в цифровому форматі у мережі Ethernet і Token Ring, що використовує IP протокол. Вони формують найякіснішу картинку (від 0,3 до 6 мегапікселів), але відповідно і мають досить високу вартість. Використовуючи IP-камеру можна без проблем розпізнати обличчя людей, номери проїжджаючого повз автомобілля тощо.

   Приклад роботи IP-камери HIKVISION (2 мегапікселі) 

Лицензия недействительна
Скрипт интернет-магазина Simpla