Параметри систем відеоспостереження

Коротко про те, що вам необхідно знати, щоб розібратися у системах відеоспостереження.

Наша компанія пропонує послуги з монтажу систем відеоспостереження на виробництві, магазині, приватному будинку, дачі, квартирі і т.д. Відеоспостереження установи, дому, чи  квартири дозволяє вирішити ряд проблем пов'язанних з безпекою. По-перше, з  допомогою системи відеоспостереження  Ви можете вести запис всього, що відбувається навколо  та в середині приміщення. Відповідно, якщо в Вашу відсутність злочинці чи правопорушники  вчинять крадіжку чи злочин , Ви зможете скласти їх фоторобот та віддати до правоохоронних органів. По- друге, місцеве  відеоспостереження дає можливість спостерігати за прилеглою территорією, не виходячи з дому, і тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо в темну пору. Якщо Ви вже визначились у своєму рішенні організувати відеоспостереження в установі, офісі,  квартирі чи в приватному домі, Вам треба знати про ряд факторів, котрі впливають на вартість вашої системи відеоспостереження:

- Розмір  площі, що проглядається.  Від нього залежить, скільки камер потребує система відеоспостереження  і їх технічні характеристики. Чим більша охоплювана площа, тим дорожче система відеоспостереження, але тут треба бути уважним і економити тільки в тих місцях, де це дійсно допустимо. В противному випадку спроектовану систему не можна буде вважати закінченою, а відеоспостереження території  вийде не еффективним. До- того ж, Ви маєте бути впевнені в тому, что вам достатньо проглядати, наприклад, тільки прилеглу територію, а все решта Вас не цікавить. Пам'ятайте,- модернізація системи в майбутньому завжди здорожчує систему вцілому на більший відсоток, по відношенню до вартості аналогічної потужнішої  системи, що проектувалась такою відразу.

- Якість відео. Визначтесь , якої якості Ви хотіли б отримати картинку. Чим чіткішу картинку видають камери - тим вони дорожчі та відповідно дорожча вся система відеоспостереження . Камери, котрі можуть чітко разпізнавати автомобільні номери коштують в рази дорожче від камер, которі передають загальні рухи людей. (Переглянути якість картинки різних камер можна тут.)

- Наявність компьютера  в домі. Якщо у Вас вдома є комп'ютер, Ви зможете записувати відео на нього. Це дозволить Вам зекономити на покупці відеореєстратора, необхідно буде лише приидбати плату відеозахвату, або USB відеоадаптор (котрі відповідно дешевші). Також Вам не доведеться купувати монітор, Ви зможете переглядати відео на своєму стандартному моніторі. Але підключивши відео до комп'ютера, будьте готові до того, що він втратить в своїй продуктивності;

Лицензия недействительна
Скрипт интернет-магазина Simpla